Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené

Mistrovství České republiky v Pokémonu

Partneři

KDY: sobota 12 9. 2009 - sraz pro zájemce od 10:00, turnaj měl začít přesně ve 14:00, nakonec se však dík menšímu počtu účastníků mohl začátek trochu posunout

KDE: Praha, Palác Flóra (metro Flóra, nahoře v obchodním centru u občerstvení
CO: Haluz turnaj je jeden z nejstarších turnajů omezený pravidly, co jsme kdysi soukromě hráli. A tak jsme se shodli, že by nemuselo být špatné zahrát si ho s více trenéry.
Haluzí se v naší hantýrce běžně označuje štěstí, popř. smůla, resp. by se dalo říct, že to znamená náhoda v tomto slova smyslu. Nicméně slovní spojení "ten má ale haluz" znamená "ten má ale kliku (štěstí)"
No, asi už Vám došlo, že v tomto "turnaji" bude hrát právě štěstí klíčovou roli.
Průběh: Žel nebylo Wii, tak se hrálo jen na NDS, zahrál si každý s každým

O co se hraje: Vítěz bude vyhlášen haluzářem roku 2009 a obdrží zlatou haluz.

S sebou: Plně nabité NDS, na místě pravděpodobně nebude, kde nabít.

Pravidla:
1. Každý účastník musí mít některou z verzí Diamond, Pearl, Platinum (originální, na jazykové verzi nesejde)
2. Hraje se s jedním libovolným pokémonem okolo lvlu 100 (ne více), který nesmí mít abilitu Pressure
3. Pokémon musí mít pouze útok metronome, zbylá tři místa pro útoky musí být prázdná. Není možné nahradit útoky Mimic, Sketch, Transform, ani žádnými jinými
4. Hraje se bez cheatů, pokémon musí být legálně získaný, patřičným způsobem naučený útok metronome, nesmí mít upravované statistiky, naturu, ani nic jiného.
5. Pokémon může mít u sebe libovolný předmět, který trvale nedoplňuje HP (leftovers, shell bell apod.)
6. Hráč smí používat pouze pokémona, kterého uvedl ve své přihlášce a po celou dobu turnaje musí být přesně v tom stavu, v jakém je v ní uvedeno.
7. Všichni jsou povinni se k sobě navzájem chovat slušně.

pozn. Metronome - útok, který když použijete vyvolá naprosto náhodný existující útok, kromě Assist, Chatter, Copycat, Counter, Covet, Destiny Bond, Detect, Endure, Feint, Focus Punch, Follow Me, Helping Hand, Me First, Metronome, Mimic, Mirror Coat, Mirror Move, Protect, Sketch, Sleep Talk, Snatch, Struggle, Switcheroo, Thief, Trick a zbývajících útoků, které pokémon již umí. Z toho plyne, že z pravidla o tom, že pokémoni úćastnící se turnaje nesmí mít žádný jiný útok, než metronome, nebudeme dělat žádné vyjimky.

Přihlášky odevzdávejte na místě, v horším případě posílejte mailem ^^

V případě jakýchkoli nejasností ohledně pravidel, konání, nebo čehokoli, či doplňujících dotazů, zjištění chyb a podobně, prosím neváhejte použít menu-> kontakty :)