Pomocné tlapky o. p. s. - asistenční psi pro zdravotně postižené

Mistrovství České republiky v Pokémonu

Partneři

Mistrem české republiky pro rok 2008 v GameBoy Advance Pokémon hrách se stal madvorak. Dále se umístili 2. Danik a 3. Franke. Gratulujeme!

Fotogalerie z turnaje
Diskuze na stránkách pjz.cz

Výsledky (prohlédni zde). Zvláštní poděkování patří Vukovi za odemykání ostrovů a zapůjčení link kabelů, GameHousu za reklamu a zapůjčení televize pro připojení GameCube, Rukariovi za pohár a všem hráčům za hojnou účast. Zase někdy ^^


KDY: sobota 28.2. 2009 13:00
KDE: Praha - Centrum Černý Most (pod kinem u prodejny GameHouse)
CO: 1. GBA zápas 1 vs. 1 s 6 pokémony na lvl: 100 - od 14:00, hrálo se o titul Mistra ČR roku 2008 (diplom + pohár)
PRŮBĚH: Zápasy probíhali na principu každý s každým, podle přesně stanoveného rozpisu. Vzhledem k menšímu počtu hráčů se vše stihlo odehrát a výsledky jedoznačně určili rozmístění hráčů. Celý turnaj měl 5 kol.
Konec zápasu: Jakmile zápas skončil, bylo nutné zavolat rohodčího, aby ověřil skóre.
remíza: Na remíze se mohli hráči dohodnout a to tak, že toto rozhodnutí společně oznámili rozhodčímu. Rozhodčí také mohl o remíze rozhodnout sám, pokud zápas trval neúměrně dlouho prakticky bez možnosti konce (např 2 shuckle bez útoků s leftovers proti sobě), popřípadě pokud je by byl překročen časový limit pro jeden zápas, který všek v závislosti na počet účastníků nebyl stanoven
Celkově jsme žádnou remízu neměli

S sebou: GBA (SP) + hru. Děkujeme lišákuVukovi, za zapůjčení jediných dvou GBA kabelů, se kterými se hrálo.

Konečné vyhlášení: Vyhlášena byla osoba, která získala největší počet výher a rovněž 2. a 3. místo. První obdržel pohár a diplom, další jen diplom.

V případě jakýchkoli nejasností ohledně pravidel, konání, nebo čehokoli, či doplňujících dotazů, zjištění chyb a podobně mě prosím neváhejte kontaktovat:
Morx@pikachu.cz | ICQ: 290046988 | tel.: 737 122 132 (vodafone)